Soraa LED

Thomas Edison ütles kord „On olemas parem viis, kuidas seda teha – leidke see“.

Professor ja Nobeeli füüsikapreemia laureaat Shuji Nakamura leidis parema viisi, töötades välja maailma kõige efektiivsema LEDi, mida toodetakse SORAA nime all.

SORAA GaN-on-GaN tootmisprotsessi baasil valmiv LED on esimene ja ainuke(!) LED maailmas, mis pakub täis-spekter värviedastusega säästlikku LED valgust olles seejuures samaväärne ja parem kui halogeenide oma.

Loomulikud värvid

SORAA GaN-on-Gan LED eritab tänu oma unikaalsele tootmisprotsessile algselt violetset valgust, mitte sinist, ja see omakorda kaetakse kolme fosfori seguga, mis sisaldab sinist, rohelist ja punast fosforit. See tähendab, et erinevalt sinisest LEDist, kus värviedastus saavutatakse kolme põhivärvi (sinine, roheline, punane) kombineerimisel, kasutab SORAA LED lisaks ka violetset tooni, mille tulemusel edastab SORAA LED kõiki värve silmale nähtavas värvispektris.

Loomulik valge

SORAA GaN-on-GaN LED valgusel paistavad loomulikud ka valged toonid - see on omadus, mis kõikidel teistel tootjatel jääb kättesaamatuks.

Kontrollitud valgusvoog

SORAA LEDi puhul on valgusallikaks üksainus väike kolmnurkne LED ehk valgus tuleb ühest väga tillukesest allikast.
Koos kõrgtehnoloogilise optikaga on võimalik moodustada väga tugeva valgusega, üksikute teravate varjudega ja täpselt vormitud valgusvoog.

Unikaalne SNAP

Soraa SNAP - süsteem on uuenduslik valgustuslahendus, mis võimaldab SORAA LED lampide kohandamist vastavalt soovile ja vajadusele.
See on esimene omataoline LED pirni lisatarvikute süsteem , mis kasutab magnetfiltreid ja läätsi võimaldades muuta valgusvoo nurka, valguse temperatuuri ja valgusvoo kuju. Kui tavaliselt peaks vahetama terve pirni soovides muuta valgusvoo nurka või valgusvärvi temperatuuri, siis SORAA SNAP süsteem on lihtne ja praktiline võimalus muuta neid näitajaid kasutades ühte ja sama pirni.

Maailma parimad disainerid eelistavad Soraa valgust

HAM – Helsingi kunstimuuseumTopledi & HAM projekt

Soovid rohkem SORAA toodete kohta teada? Võta ühendust