was successfully added to your cart.
Soraa

SORAA Helsingi Linnamuuseumis

By 4. okt. 2018 No Comments

Topledi meeskonnal on hea meel teatada et meiega kaudu jõudsid Soraa valgusallikad valgustama Helsingi Linnamuuseumi.Helsingi Linnamuuseumi sooviks oli iseenesest mõistetavalt saada parim valgus piiratud eelarvega, mis säästaks energiat aga samas tooks esile kõik värvid  värvispektris.

Lahendus:

Vahetada välja olemasolevate valgustite sisu. Väljakutseks oli leida lahendus mis mahuks olemasolevate valgustite korpusesse.

1. Valgusallikas: Soraa Vivid AR111

Soraa Vivid AR111 18,5W 9° 3000k, värviedastusindeksiga Ra95 tagab selle et ei läheks kaotsi kunstniku nägemus värvide ja valgete osas. SORAA LED on siinkohal maailma kõige efektiivsem ja ainuke LED, mis toob esile kõiki värve silmale nähtavas värvispektris.

Lisaks paigaldati SORAA SNAP mis võimaldab muuta valgusvoo nurka, valguse temperatuuri ja valgusvoo kuju. SNAP läätse variante on mitmeid ja selle projekti puhul kasutati 10°-36° läätse, mis saavutas pikliku valgusvoo et maalid esile tuua.

2. Toiteplokk

Inglismaal toodetud Truelux PH12VLN toiteplokk oli ideaalne selle väga väikeste mõõtmete poolest. Lisaks on Trueluxi toiteplokk dimmerdatav.

3. Dimmer

Igale valgustile paigaldati Varilight V-PRO dimmeri moodul, et oleks võimalik hämardada igat valgustit eraldi ja seejuures kontrollida kui palju valgust erinevatele maalidele suunata.

Tulemus:

Tulemuseks on väga paindlik valgustus, kuna lisaks valgusti hämardamisele on võimalik muuta valgusallika valgusnurka ja vajadusel ka värvustemperatuuri.

Topled tarnis valgusallikad, toiteplokid ja dimmerid.

Kui teil on vaja abi parima valgustuse kombinatsioon leidmiseks siis võtke ühendust info@topled.ee

Topled