was successfully added to your cart.

CRI ehk värviedastusindeks näitab, kui tõetruult valgusti edastab kindlaks määratud kaheksat pastelset põhitooni (R1-R8). Paraku enamus meist ei ela pastelses maailmas ja et saada täielik ülevaade valgusti värviedastusest, tuleks arvutamisse kaasata ka sügavad toonid (R9-R14).

Kui vaadata valgusti värviedastusindeksit, mis on arvutatud R1-R8 põhjal, siis polegi tegelikult vahet, kas CRI on Ra80 või Ra90, sest kui R9-R14 näitajad on LED valgustil madalad, siis ka valgusti värviedastus pole täielik. Just R9 (sügav punane) mille edastus on tavaliselt kõige puudulikum on just see  üks tähtsamatest.

Soraa tehnoloogia põhineb lihtsal ideel, et loomulik nähtav valgus algab violetsest ja lõppeb punasega (400nm-700nm).

Soraa Gan-on-Gan LED eritab alustuseks violetset värvi, mitte sinist nagu kõik teised LEDid. Gan-on-Gan LED kaetakse kolme fosfori seguga, mis sisaldab sinist, rohelist ja punast fosforit. Tulemus on täielik spekter, mis katab kõik värvid alates violetsest ja lõpetades punasega  nagu on näidatud allpoolsel pildil:

Kui võrrelda madala  80 CRI LED valgustuse  värviedastust meil müügil oleva Soraa VIVID LED valgustusega mille CRI on 95 siis on erinevus selgelt silmatorkav:

Paljud olulised asjad meie elus nagu näiteks toit, riiete materjalid, kodu sisustus jne ei näe õiged välja kui neid ei vaata perfektse valguse all mis suudab edastada kõik värvid perfektselt.

Soovid Soraa LED valgustust oma silmaga näha?

Võta ühendust ja räägime täpsemalt!