Kasutustingimused

Topled OÜ (edaspidi müüja) on LED-pirnide maaletooja ja (hulgi)müüja.

Kontaktandmed:
Ettevõtte nimi: Topled OÜ
Juriidiline aadress:Taludevahe 116-3, Tallinn 13516
Registrikood:11282467
Kontakttelefon: +372 53 338 388
E-Post: info@topled.ee

E-Poe üldtingimused

1. Tingimused kehtivad kõigile isikutele, kes soovivad tooteid soetada Müüja e-poe kanalit kasutades.
2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Müüja e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hinnad

Müüjal on õigus muuta hinnakirja ning toodete hindu vastavalt vajadusele ning turuhinnale. Toodete hind võib muutuda pidevalt – sõltuvalt turuhinnast. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.Väljaspoole Euroopa Liitu eksporditava kauba maksumäär on 0%.

Tellimuse tegemine

Teie ostukorv luuakse kohe kui olete vajutanud toote juures olevat nuppu „Osta “. Ostukorvi võite lisada niipalju tooteid kui osta soovite. Ostukorvi sisu nägemiseks valige päisest link “Ostukorv”. Ostukorvi lisatud tooteid saate kustutada, muuta kogust (muutuste kinnitamiseks vajutada nuppu “muuda”). Ostu sooritamiseks vajutage ostukorvi all paremal asuvat nuppu “Esita tellimus”.

Tellimine koosneb neljast vormist: kontaktandmete määramise vormaadressi määramise vorm (soovi korral), transpordimeetodi valimise vorm, tellimuse kinnitamise vorm.
Tellimus kinnitamiseks vajutage nupule “Esita tellimus”.

Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid läbi maksekeskuse turvatud veebilehe sooritama arve tasumist pangalingi kaudu ja tellimuse kinnitus tuleb teile ka mailile. Kaup saadetakse määratud aadressile alles pärast arve täielikku tasumist läbi maksekeskuse veebikeskkonna.

Tasumine

Tasuda on võimalik maksekeskuse veebikeskkonna kaudu peaaegu kõikide Eesti pankade pangalinkide kaudu. Peale tasumist (tellimuse kinnituse tasumist, mis e-mailie tuli) tasumist saadame teile soovitud tooted Itella Smartpostiga, Omniva pakiautomaadi või Omniva poskontorite moodulis teie soovitud postkontori või pakiautomaati.

Kauba saatmine

Soovitud kauba lisame teele  Itella Smartpostiga, Omniva pakiautomaadi või Omniva poskontori moodulis teile soovitud postkontori või pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul peale maksekeskuses arve tasumist.

Tellimuse tühistamine

Kliendil on õigus tellimust tühistada osaliselt või täies ulatuses enne või 14 päeva pärast arve tasumist ning paki kättesaamist. Peale arve tasumist saadetakse pakk välja Teie poolt määratud pakiautomaati või postkontori.

  • Tellimuse tühistamisel ning paki tagastamisel transpordiga seotud kulusid ei hüvitata.
  • Kauba tagastamiseks peab pakend olema terve ja mitte avatud.
  • Tagastamisele kuuluv summa kantkse Kliendi poolt määratud arveldusarvele.
  • Tagastatavast summast arvatakse maha paki transpordikulu.

Mugavat ostlemist soovib teie Topled e-pood.